Bilgi Talep Formu

denizle büyüyen yaşam size çok yakın…

Denizin tüm güzellikleriyle dolup taşan yaşamla sizleri tanıştırmaktan mutluluk duyacağız. Profesyonel ekibimizden destek almak için bilgi formunu doldurun.
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Ahmet Kul İnşaat, Şarkent Yapı ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@diamare.com.tr e-posta adresimiz veya 444 0 461 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

TALEBİ GÖNDER

Dia Mare hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.    

güçlü, akıllı ve tarz sahibi…

Dia Mare’de her daire, akıllı ev özelliğine sahip. En yeni ve gelişmiş üretim metodlarıyla inşa edilen Dia Mare, teknolojik alt yapısıyla sırdan bir evden beklenilenin çok daha fazlasını sunuyor.

 

Dia Mare'de tüm daireler, yerden tavana ve duvardan duvara geniş camlarla donatılmış olduğundan deniz ve peyzaj manzarasından yüzde yüz yararlanıyor.

 

.simgeli-liste
Yerden ısıtma

1. sınıf kalitede malzemeyle dekore edilmiş mutfak

1. sınıf seramikten tasarlanmış ıslak zemin

Dairelere özel depolar

her metrekaresi stil, her detayı ince işçilik... 

Türkiye'nin önde gelen iç mimarları tarafından tasarlanmış olan örnek daire, tüm dairelerde kullanılacak standart malzeme kalitesini yerinde deneyimlemeniz için satış ofisinde sizi bekliyor.

 

Örnek dairemizi görmek için bilgi talep formumuzu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi
  • denizde geçen gün…
  • yeşilin ve mavinin buluştuğu yer...
  • mimaroba'nın en prestijli projesi...